Elite Commando Assassin 3D

Elite Commando Assassin 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Elite Commando Assassin 3D mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir komando oyunudur

Elite Commando Assassin 3D oyunculara bir komandonun yerine geçerek tehlikeli görevlere katılma imkanı veren bir mobil aksiyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir komando oyunu olan Elite Commando Assassin 3D'de teröre karşı tek başına savaşan bir kahramanın hikayesi konu alınıyor. Orduda uzun yıllar boyunca aldığı zorlu eğitimler sonucunda en kötü şartlarda bile hayatta kalabilmeyi, sayıca üstün düşmanları alt etmeyi öğrenen komando kahramanımız kendisine verilen son görevde terörist üssüne sızmakla görevlendiriliyor. Biz de ona bu mücadele boyunca yardımcı oluyoruz ve aksiyona dalıyoruz.

Elite Commando Assassin 3D'de temel amacımız düşman üssünde kendimizi açığa çıkarmadan gizlice hedefimizin yerini tespit etmek ve sonrasında hedeflerimizi ortadan kaldırmak. Yanlış yapacağımız tek bir hareket düşmanın alarma geçmesine sebep olabiliyor; bu nedenle dikkatli bir sekilde yol almalıyız.

Taktiksel bir oynanış sunan Elite Commando Assassin 3D, kolay kontrollere sahip. Kahramanımızı sol taraftaki yön tuşlarıyla hareket ettiriyor, sağ taraftaki aksiyon tuşlarıyla saldırıyoruz. Kamera tuşuyla bakış açısını değiştirebilmeniz mümkün. Elite Commando Assassin 3D ortalama kalitede grafiklere sahip.

YORUMLAR