Elite Spy: Assassin Mission 1.8 (Android)

Elite Spy: Assassin Mission

1.8
Elite Spy: Assassin Mission
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Elite Spy: Assassin Mission mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir gizli ajan oyunudur

Elite Spy: Assassin Mission oyunculara tehlikeli görevlere katılma imkanı veren bir mobil gizli ajan oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan Elite Spy: Assassin Mission'da azılı suçlularla ve teröristlerle savaşan bir ajanı yönetiyoruz. Oyunda bize verilen görevlerde kimi zaman yüksek güvenliğe sahip yerlere sızmaya kimi zaman da hedefimizdeki suçluları tespit edip yok etmeye çalışıyoruz. Bu görevlerde dilerseniz sessizce ve hissettirmeden ilerleyebilir ve temiz bir iş çıkarabilir, dilerseniz ağır silahlarınızı kuşanarak etrafı mermi gölüne çevirebilirsiniz.

Elite Spy: Assassin Mission'daki görevlerde ilk önce etrafınızı iyice araştırmanız gerekiyor. Alacağınız yanlış bir karar bölümün sonlanmasına neden olabilir, bu nedenle dikkatli bir şekilde ilerlemelisiniz. Görevlerde farklı silahları kullanabilmemiz mümkün. Altın kaplamalı tabancalardan keskin nişancı tüfeklerine ve ağır makinalı silahlara kadar geniş bir silah yelpazesine sahibiz. Bölümlerde kazanacağımız parayla yeni silahlar satın alabiliyoruz veya sahip olduğumuz silahları geliştirerek onları daha güçlü hale getirebiliyoruz.Ayrıca oyunda kahramanımız için gaz maskeleri gibi farklı ekipman seçeneklerine de sahibiz.

Elite Spy: Assassin Mission'ın ortalama bir grafik kalitesi sunduğu söylenebilir. Eğer TPS türünde 3. şahıs bakış açısından oynanan aksiyon oyunlarını seviyorsanız Elite Spy: Assassin Mission hoşunuza gidebilir.

YORUMLAR