Engly 1.0.4 (Android)

Engly

Engly
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Video izleyerek İngilizce öğrenin! Ücretsiz ve reklamsız.

Engly, Android platformunda "ücretsiz, reklamsız" İngilizce öğrenme uygulaması olarak dikkat çekiyor. İster İngilizce öğrenmeye yeni başlamış biri olun, isterseniz de orta seviyedeki İngilizcenizi geliştirmek isteyen biri olun… İngilizceye video izleterek öğreten bu uygulama, tam size göre.

İngilizce öğrenimini kolaylaştıran yabancı dil uygulamaları arasında ücretsiz ve reklamsız olmasıyla dikkat çeken Engly, videolarla karşımıza çıkıyor. Film, belgesel, reklam, eğitici ve eğlenceli videolarla İngilizce öğreniyor veya İngilizcenizi geliştiriyorsunuz. İlgi alanınıza göre video seçimi yaptıktan sonra seviyenizi (beginner, intermediate ve advanced) seçiyorsunuz ve İngilizce altyazılı video karşınıza geliyor. Videoda anlamını bilmediğiniz kelime için üzerine gelmeniz yeterli oluyor. Videoyu bitirdikten sonra videoya ilişkin quiz’i cevaplamaya geçiyorsunuz. Dilerseniz testi tekrar edebiliyor veya başka bir videoya geçebiliyorsunuz.

İngilizce deyim ve atasözleri, günlük hayatta kullanılan konuşma kalıplarını eğlenceli videolarla öğreten Engly, çok pratik bir dil uygulaması.