Epic Fall

Epic Fall
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Epic Fall bağımlılık yapan bir mobil aksiyon oyunudur

Epic Fall oyunculara bir hazine avcısı olabilme imkanı veren ve kısa sürede bağımlılık yapan bir mobil aksiyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Epic Fall'da Jack Hart adlı kahramanımızın hikayesi konu alınıyor. Antik mezarlıkları ziyaret ederek değerli hazineler peşinde koşan kahramanımız Jack bir gün yakalanıyor ve tutsak alınıyor. Kahramanımız Jack'e tutsaklıktan kurtulması için bir şans tanınıyor; fakat bu şans bolca tehlikeyle dolu. Yüksek bir yerden aşağıya doğru bırakılan kahramanımız kazıklarla ölümcül hale getirilmiş hareket eden tuzaklar gibi engellerle karşılaşıyor. Bize düşen görev se kahramanımızı aşağıya doğru süzülürken yönlendirmek ve engelleri atlatmasını sağlamak. Neyse ki silahlarımızı kullanarak zor anlarda bu tuzaklara ateş edebiliyor ve onları yok edebiliyoruz.

Epic Fall'da silahımız belli mermiye sahip. Yol üzerindeki cephanelere ateş ederek ek mermi sahibi olabiliyoruz. Ayrıca altınlara ateş ederek para toplayabilir ve bu parayı yeni ve daha güçlü sialhlar satın almak için kullanabiliriz. Silahları geliştirebilmemiz de mümkün. Kaharamnımız için bize 12 farklı kostüm seçeneği sunuluyor; bu sayede kahramanımızı kişiselleştirebiliyoruz.

Hoş bir görünümü eğlenceli bir oynanışla birleştiren Epic Fall mobil cihazınızı elinizden düşürmemenize neden olabilmekte.