Eredan Arena 2.2.5 (Android)

Eredan Arena

Eredan Arena
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz kart oyunudur.

Eredan Arena, Andoid cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kart toplama oyunudur. Collectible card game olarak tanımlanan (CCG) bu oyunlarda genellikle çeşitli özelliklere sahip kartlardan oluşan bir takım kurarak rakibinizi yenmeye çalışıyorsunuz.

Facebook ve iOS cihazlar için de versiyonları bulunan oyun, benzerlerinin aksine basit ve anlaşılır olmayı hedefliyor. Bildiğiniz gibi genellikle kart oyunları karmaşık sistemler ve ilişkiler üzerine geliştiriliyor fakat Eredan Arena bunu basite indirmeyi başarmış. Size hızlı eşleşmelerle 5 kahramandan oluşan bir takım sunuyor. Bu da kategoriye yeni bir soluk getiriyor.

Oyunu ilk indirdiğinizde oyunun mekaniklerini anlatan bir rehber var ve daha sonra direk olarak PvP maçlar yapmaya başlıyorsunuz. Şans faktörünün büyük önem yer tuttuğu oyunda yine de taktiklerinizi kullanmanız gerekiyor.

Öğrenmesi de bir hayli kolay ve basit olan oyunda, maç yapmaya başladığınız zaman oyun sizi, sizin seviyenizdeki oyuncularla eşleştiriyor böylece haksız rekabet oluşmamış oluyor. Bu sistemi sayesinde oyuna hızlıca adapte olabildiğinizi söyleyebilirim.

Eğer siz de bu tarz kart oyunlarını seviyorsanız, Eredan Arena'yı indirip denemenizi tavsiye ederim.