Escape from Doom

Escape from Doom
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Escape from Doom, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur.

Escape from Doom, Android cihazlarınızda ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir ateş etme oyunudur. Aksiyon dolu bir oyun olan Escape from Doom bu kez zombileri değil mumyaları konu alıyor diyebilirim.

Her ne kadar mumyalar da zombi kategorisine girse de temanın farklı olması da oyuna yenilik getirmiş. Çünkü  şu anda mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz ateş etme oyunlarının yüzde doksanı zombi temalı. Bu yüzden de farklı temasıyla dikkat çekiyor.

Escape from Doom'da zamanda yolculuk yaparak 1920'lerin Mısır'ına gidiyorsunuz. Mısır'daki hazineleri ele geçirmeye çalışırken mumyaları rahatsız ettiğiniz için peşinize düşüyorlar ve siz de onlardan kaçmaya çalışıyorsunuz.

Birinci şahıs gözünden oynadığınız bir ateş etme oyunu olmasıyla birlikte aynı zamanda bir de sonsuz koşu oyunu olarak tanımlayabiliriz. Oyunda hem koşuyor ve koşarken değerli taşları topluyor hem de mumyalara ateş ediyorsunuz.

Topladığınız bu taşlarla daha sonra tabancalar ve oklar gibi silahlar satın alabiliyorsunuz. Bu sayede hayatta kalma şansınızı da artırmış oluyorsunuz. Bununla birlikte bazı hedeflere ulaşabilirseniz daha da fazlasının kilidini açtırabiliyorsunuz.

Oyunda yukarıda bahsettiğim gibi 60'dan fazla hedef bulunuyor. Bu hedeflere ulaşarak güçlü silahlara erişebileceğiniz gibi çeşitli hazine sandıkları da bulunuyor ve bunlardan gerçekçi silahlara erişebiliyorsunuz.

3D grafikleri ile dikkat çeken oyunda yine korkutucu ve gerçekçi mumya tiplemeleri de sizi etkileyecektir diye düşünüyorum. Gerçekten aksiyon dolu ve korkutucu bir maceraya atılmak istiyorsanız bu oyunu deneyebilirsiniz.

YORUMLAR