Escape From Rio: The Adventure

Escape From Rio: The Adventure
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Escape From Rio: The Adventure ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir sonsuz koşu oyunudur

Escape From Rio: The Adventure bize capcanlı ve renkli bir dünya içerisinde ilginç bir maceraya atılma imkanı tanıyan bir mobil sonsuz koşu oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Escape From Rio: The Adventure'da hikaye serinin bir önceki oyununun kaldığı yerden devam ediyor. Hatırlanacağı üzere serinin ilk oyununda sevimli bir mavi papağanı yönetiyorduk ve Rio'dan kaçmasına yardım ederek ormana ve kökenlerine ulaşmasını sağlıyorduk. Escape From Rio: The Adventure'da da yine mavi papağanımıza yardımcı olmaktayız; fakat bu sefer sık ağaçlarla kaplı yağmur ormanına adım atıyoruz ve papağanımıza yol göstermeye çalışıyoruz.

Escape From Rio: The Adventure'da papağanımızı yönetirken onun engellerden, diğer kuşlardan ve tuzaklardan sıyrılmasını sağlamamız gerekiyor. Bu işi yaparken bir yandan da altınları topluyoruz. Oyunda ne kadar uzun süre ilerlemeye devam edersek o kadar yüksek puan kazanıyoruz.

Escape From Rio: The Adventure oyunculara farklı kontrol yöntemleri sunuyor ve oyunu tercihlerine göre oynayabilme imkanı veriyor. Oyunda ilerledikçe papağanımızı geliştirebiliyor ve ona farklı görünümler kazandırabiliyoruz. Escape From Rio: The Adventure eğer sonsuz koşu oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidecektir.

YORUMLAR