Escape Machine City 1.24 (Android)

Escape Machine City

Escape Machine City
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Escape Machine City, zorlu bulmacalar içeren mükemmel bir kaçış oyunu.

Escape Machine City, kafa yorarak ilerleyebileceğiniz harika bir kaçış oyunu. Çölün ortasındaki yüksek bir uçuruma konumlandırılmış gizemlerle dolu bir dünyanın içerisine çeken oyunda düzinelerce zorlu görev, eşsiz bulmacalar sizleri bekliyor.

Android platformundaki kaçış oyunlarının aksine hikaye üzerine kurulu oynanış sunuyor Escape Machine City. İlk 8 seviyeyi ücretsiz olarak oynayabildiğiniz (tadı damağınızda kalacak, sonraki 7 seviyeyi de oynamak isteyeceksiniz) kaçış oyununda diyaloglar büyük önem taşıyor. Başlamadan kesinlikle akan yazılara bakmanızı öneririm. Hikaye sonlanıp oyuna geçtiğinizde klasik olarak etrafta işe yarar parçalar bulmaya çalışıyor, mekanizmaları harekete geçirmenin yollarını arıyorsunuz.

Bu tarz oyunlarda genellikle geçilmeyen bölümler için ipuçları vardır ve sınırlı sayıda verildiğinden bir noktadan sonra oyunda ilerleme şansınız olmaz, silersiniz ancak bu oyunda böyle değil. Oyunun geliştiricisi YouTube üzerinden walkthrough yani tam çözüm videoları paylaşmış; onlara bakarak takıldığınız yeri kolayca geçebilirsiniz.

YORUMLAR