EvilBane: Rise of Ravens

EvilBane: Rise of Ravens
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

EvilBane: Rise of Ravens mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

EvilBane: Rise of Ravens bilgisayarlarımızda oynadığımız Diablo tarzı oyunlardaki oyun yapısını mobil cihazlarımıza taşıyan bir aksiyon RPG oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefonlarınızda ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan EvilBane: Rise of Ravens'da Ceroth adlı fantastik bir krallığa konuk oluyoruz. Uzun yıllar boyunca süren savaştan ötürü bir harabeye dönmüş krallık topraklarında antik çağlardan kalan karanlık bir güç geri dönüyor ve zayıf halde olan krallığı istila etmek için harekete geçiyor. Biz de bu tehlikeyi ortadan kaldırarak Ceroth'u kurtarmaya çalışan bir kahraman olarak oyuna dahil oluyoruz.

EvilBane: Rise of Ravens'da hack & slash mekanikleri kullanılmakta. Yani düşmanlarımızla gerçek zamanlı olarak savaşıyoruz. Oyunda bize verilen görevleri tamamlayarak, düşmanları yok ederek tecrübe puanı kazanıyoruz ve kahramanımızı geliştiriyoruz. Bu sayede seviye atlayabiliyor ve kahramanımızın farklı yetenekler kazanmasını sağlayabilmekteyiz. Ayrıca oyun içinde çeşitli silah ve zırh seçenekleriylede ödüllendirilmekteyiz.

EvilBane: Rise of Ravens'da keşfedilecek birçok farklı zindan bulunuyor. Tek başınıza oyunu oynarken bu zindanları temizleyebilir ve büyülü eşyalar kazanabilirsiniz. Dilerseniz PvP arenalarında diğer oyunculara karşı savaşabilirsiniz.

YORUMLAR