Evostar: Legendary Warrior RPG 1.9.8 (Android)

Evostar: Legendary Warrior RPG

Evostar: Legendary Warrior RPG
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Evostar: Legendary Warrior RPG mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir RPG oyunudur

Evostar: Legendary Warrior RPG oyunculara süper yeteneklere sahip bir kahramanı yönetme imkanı veren ilerlemeli bir aksiyon oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Evostar: Legendary Warrior RPG'de fantastik bir maceraya atılmaktayız. Oyunumuzun hikayesi ejderha savaşçılarını konu alıyor. Bu hikayenin geçtiği fantastik dünya çağlar önce bir ejderha tanrı olan Skubata tarafından yaratılıyor. Skubata bu evreni kendi gücünün temsilcisi olan ejderha savaşçılarıyla doldurarak evreninin düzenini sağlamaya çalışıyor. Bu iş için ise tek bir kahramanı seçmeye çalışan Skubata bütün kahramanları savaştırarak onları zorlu bir teste sokuyor. Biz de bu zorlu teste katılan bir kahramanın yerine geçerek süper güçlerimizi sergiliyoruz.

Evostar: Legendary Warrior RPG'de seçebildiğimiz kahramanlar dövüş sanatlarında usta oldukları gibi uçabiliyorlar. Bu kahramanlarla yapmamız gereken şey ise karşımıza çıkan bütün düşmanları yok ederek testi tamamlamak. Mücadelemiz boyunca düşmanları yok ettikçe kahramanımızı daha da gelişmiş ve güçlenmiş bir hale getirebiliyoruz. Oyun bu yönüyle RPG elementlerini içerisine dahil ediyor.

Evostar: Legendary Warrior RPG kolay kontrollere verenkli 2 boyutlu grafiklere sahip.

YORUMLAR