Exoplanets: The Rebellion 1.02 (Android)

Exoplanets: The Rebellion

Exoplanets: The Rebellion
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazınızda arcade salonlarının klasiklerini yaşatan yeni ve ücretsiz bir uçak savaşı oyunu oynamak istiyorsanız Exoplanets: The Rebellion hoşunuza gidecektir.

Bağımsız oyun geliştiricileri Tidal Wave Arts, Andoid telefon ve tablet kullanıcıları için yeni bir oyun geliştirdi. Exoplanets: The Rebellion isimli bu space shooter oyunu, uzayda bilim-kurgu bir uçak savaşını konu eden atari salonu klaiklerine de selam verecek nitelikte bir çalışma. Mermi cehennemi olarak tabir edebileceğimiz tehlikeli ekran kalabalıklarında manevra kabiliyetinizi her daim tartan bu oyunda son derece kontrollü bir şekilde oynamanız gerekiyor.

Ikaruga gibi bir oyun klasiğine merakınız ve yatkınlığınız varsa bu oyundan da aynı havayı solumanız mümkün. Burada kırmızı ile mavi tonlar arasındaki pozitif ve negatif hasar mekanikleri olmasa da oyun klasiklerinden alışık olduğunuz adrenaline bolca rastlayacaksınız. 3776 yılında geçen bu oyun Cassiopeade yıldız sisteminde insanların android ordularıyla mücadelesini konu alıyor. Kaptan olarak görevinir asırlar süren anlaşmazlıklarını silah kuvvetiyle çözmek.

Android cihazlarında akıcı bir şekilde çalışan Exoplanets: The Rebellion mobil cihazınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz eğlenceli bir oyun. Uygulama içi satın alma seçeneklerine de sahip değil, ancak karşınıza çıkacak reklam sayfalarını büyük bir sürprizle karşılamamanız gerekecektir.

YORUMLAR