Exploration Lite 1.3.3 (Android)

Exploration Lite

Exploration Lite
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz Minecraft benzeri bir oyundur.

Exploration Lite, Android cihazlarınıza indirip oynayabileceğiniz Minecraft benzeri eğlenceli bir oyundur. Herkesin bildiği gibi Minecraft küplerle çeşitli tasarımlar yapmanızı sağlayan 2 ve 3 boyutlu oynanabilen bir oyun. Son yılların en çok sevilen oyunlarından biri olan Minecraft orijinal oyun tarzıyla dikkatleri üzerine çekmişti.

Bu yüzden ona benzer oyunlar da geliştirilmeye başlandı. Örneğin Exploration Lite Minecraft'dan esinlendiğini saklamayan ve ona çok benzeyen, Android telefonunuzda oynayabileceğiniz bir oyun. Bu oyunda kendi üssünüzü kurabilir, kaleler ve madenler inşa edebilirsiniz. Her şey sizin hayal gücünüze kalmış.

3D ortamda dolaşacak, editörle istediğiniz her şeyi oluşturacaksınız. Exploration Lite, oyunun ücretsiz versiyonu olduğu için ne yazık ki kaydetme ve yükleme fonksiyonları mevcut değil. Fakat oyunu beğenirseniz tam versiyonu satın alabilirsiniz.

Eğer siz de bir Minecraft fanıysanız ve nerede olursanız olun bu oyunu oynamaya devam etmek istiyorsanız, Exploration Lite'i indirip denemenizi tavsiye ederim.