Fairy Craft

Fairy Craft
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fairy Craft mobil cihazlarda oynayabileceğiniz bir Minecraft benzeri oyundur

Fairy Craft eğer Minecraft oynamayı seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil rol yapma oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabilceğiniz bir RPG olan Fairy Craft kuvvetli bir Minecraft alternatifi olarak öne çıkıyor. Oyunda fantastik bir hikayede başrolde olan bi kahramanı yönetiyoruz. Oyunudaki maceramız kadim bir şeytanın uyanmasıyla başlıyor. Bu eski çaplardan kalma şeytan terör ve korku salmak adına dünyaya ayak bastığında sık bir ormana yerleşiyor ve bu ormanın ruhunu ele geçiriyor. Sonrasında ormanın ruhunu ele geçiren şeytan kötü emellerini gerçekleştirmek amacıyla geceleri yakında yaşayan köylülere saldırıyor. Biz de bu durum üzerine olayı araştırmaya ve köylüleri kurtarmaya çalışıyoruz.

Fairy Craft'da köylülere yardım edebilmek için kaynak toplamalı ve korunaklı sığınaklar inşa etmeliyiz. Tıpkı Minecraft'ta olduğu gibi kazmamızı kullanarak yeri kazmakta, ağaçları kesmekte ve diğer kaynakları elde etmekteyiz. Arbaletimizi kullanarak zombilerle ve diğer yaratıklarla savaşabiliyoruz. Oyun birinci şahıs bakış açısından oynanıyor.

Fairy Craft'ın grafikleri tıpkı Minecraft'ta olduğu gibi piksel piksel. Hem görünüm hem de oynanış anlamında bir Minecraft'a benzeyen Fairy Craft ücretsiz bir Minecraft alternatifi olarak düşünülebilir.