Fast Food Rampage 1.0.3 (Android)

Fast Food Rampage

Fast Food Rampage
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fast Food Rampage, şehirdeki tüm insanları fast food yiyecekler ile patlatmanızı amaçlayan bir aksiyon oyunudur.

Fast food yiyecekler oldukça zararlıdır. Zararlı olmasına rağmen her gün milyonlarca insan binlerce ton fast food ürünü tüketmekte. Fast Food Rampage oyunu da bu konuyu oldukça ilginç bir şekilde incelemiş. Android platformundan ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz Fast Food Rampage, tüm insanları fast food yiyecekler ile hasta yapmanızı amaçlıyor.

Fast Food Rampage oyununda eski bir fast food işletmesinin müdür olarak sokaklara iniyor ve halka savaş açıyorsunuz. Şirketinize gelmeyen insanları bulup onlara saldırmanız gerekli. İnsanlara elinizde bulunan silahla saldırıyorsunuz. Sadece sizin kullanabildiğiniz bu silah özel güçlere sahip. Bu silahla birlikte insanlara fast food yiyecekleri fırlatabiliyor ve onları şişirebiliyorsunuz. Size doğru gelen halkı bu şekilde etkisiz hale getirmeniz gerekiyor. Silahınızdan çıkan fast fodd yiyecekler ile birlikte insanları patlatmanız lazım.

Oyunda silahınıza ek olarak farklı özellikler ekleyebiliyorsunuz. Mesela bazı fast food ürünlerini kullanarak daha güçlü darbeye neden olan mermiler geliştirebilirsiniz. Toplu halde dolaşan hedefler için ise fast food bombası yapabiliyorsunuz. Fast Food Rampage oyununda sadece halka değil tüm evrene öfkelisiniz. Sizin işinizi yapmanıza engel olan ve  fazla zararlı olmayan yiyecekler satan esnafa da saldırmalısınız. Oldukça fazla derecede şiddet içeren bu oyunda esnafına yiyecek araçlarını bomba ve silahınızla birlikte kullanılamaz hale getirebilirsiniz.

Keyifli fakat çok fazla şiddet içeren bu oyunu boş zamanlarınızda oynayabilir ve fast food gıda zincirinin acımasızlığını öğrenebilirsiniz. İlginç grafikleri ve aksiyonlu müziğiyle beraber Fast Food Rampage oyununu oynayarak çok iyi zaman geçireceksiniz.

YORUMLAR