Fatal Fight

Fatal Fight
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fatal Fight, Kung Fu ustası Kai'nin intikam dolu mücadelesini konu alan bir mobil oyun.

Fatal Fight, Android işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz aksiyon dozu yüksek bir dövüş oyunu ve tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Oyunda son derece sürükleyici bir hikayeye yer veriliyor. Olaylar uzun bir meditasyon sürecinden sonra yaşadığı yere dönen Kung Fu ustası Kai'nin köyünün nijalar tarafından yok edildiğini görüp intikam almaya karar vermesiyle başlıyor. Gölgeler Klanı'na mensup bu ninjalar Kai'nin tüm ailesini ve arkadaşlarını öldürmüşlerdir. Kai de, Beyaz Lotus Klanı'nın hayatta kalan son üyesi olarak tanrılara dua etmeye ve intikam gününün gelmesini beklemeye başlar.

Oyuna başlamamızla birlikte hesap günü de gelmiş oluyor. Kendimizi düşmanlarımızla şiddetli bir savaşın eşiğinde buluyoruz. Kontrolümüze verilen karakter dövüş tekniklerini son derece etkin bir şekilde kullanabiliyor. Rakiplerimizi yenmek için kullanabileceğimiz on farklı yetenek bulunuyor. Bu yeteneklerin her biri yıkıcı etkilere sahip. Bunları doğru bir zamanda kullanmak hayati bir öneme sahip. Aksi halde gücün büyük bir kısmı boşa gidebilir.

Fatal Fight'ta 50 bölüm bulunuyor. Bu bölümler 5 farklı mekana dağıtılmış bir şekilde sunuluyor. Dolayısıyla oyunda uzun süre oynansa bile bir tekdüzelik sezilmiyor. Hayatta kalma ve çoklu oyuncu modu olmak üzere iki farklı oyun moduna sahip olan Fatal Fight, dövüş oyunları oynamakyan keyif alan oyunseverlerin denemesi gereken yapımlar arasında.

YORUMLAR