Fatal Fury 1.0.0 (Android)

Fatal Fury

Fatal Fury
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fatal Fury, Android telefon ve tabletinizde oynayabileceğiniz dövüş oyunları arasında.

Fatal Fury, atari salonlarında en çok oynanan dövüş oyunları arasında ve seneler sonra Android cihazlarımıza giriş yapıyor. SNK imzasını taşıyan popüler dövüş oyununun mobil sürümü de oldukça başarılı ve uzun süreli oynanacak kadar saran bir yapım.

Atari salonlarının haricinde PSX, Sega MegaDrive ve emülatör aracılığıyla PC’de boy gösteren bir dövüş oyunu olan Fatal Fury, son olarak mobil cihazlarda indirilebilir durumda. Android telefon ve tabletimizde oynabildiğimiz oyun mobil platforma çok iyi port edilmiş diyebilirim. Bu yönden eğer oyunu daha önceden oynadı ve de mobil cihazınızda nasıl oynayacağınızı düşünüyorsanız düşünmeyin derim. Zira oyun hem telefon hem de tablette rahatlıkla oynanabilecek şekilde tasarlanmış.

Terry Bogard, Andy Bogard ve Joe Higashi gibi Fatal Fury’nin ikonik karakterlerinin yanında Mai Shiranui, Geese Howard, Wolfgang Krauser adlarını taşıyan popüler SNK karakterlerini seçebildiğimiz oyunda hikaye modu ve Bluetooth modu olmak üzere iki farklı oyun seçeneği yer alıyor. Bolca vaktiniz varsa hikaye modunu, yakınınızda Fatal Fury oynamak için yanıp tutuşan bir arkadaşınız varsa Bluetooth modunu seçebilirsiniz.

Mortal Kombat ve Street Fighter kadar geniş olmasa da bir oyuncu kitlesine sahip olan Fatal Fury’nin Android sürümünü görsel ve oynanabilirlik olarak başarılı buldum. Tek eksiği ücretli olması. Eğer ücretsiz bir alternatif arıyorsanız Mortal Kombat X'i indirmenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR