Final Fury: War Defense

Final Fury: War Defense
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Final Fury: War Defense oldukça eğlenceli bir Android oyunudur

Final Fury: War Defense hızlı, akıcı ve bol aksiyona sahip bir oynanışı oyun severlere ücretsiz olarak sunan bir Android oyunudur.

Final Fury: War Defense'de insanlar ve Walnutro gezegeninden uzaylılar arasında geçen ve yüzyıllardır süren bir savaş konu alınmaktadır. Uzaylı işgalciler çok sayıda insanın ölümüne sebep vermiştir ve dünyaya korku salmışlardır. Fakat buna rağmen hala geri çekilmek niyetinde değillerdir. Artık uzaylılara kimin patron olduğunu göstermenin zamanı gelmiştir.

Eğer klasik bilgisayar oyunu Crimsonland'ı oynadıysanız size tanıdık gelen bir oynanış sunan Final Fury: War Defense'de kahramanımızı kuşbakışı olarak kontrol ediyoruz ve dört bir yandan bizi yok etmek için mücadele eden uzaylı yaratıklarla savaşıyoruz. Oyunda aksiyon hiç durulmuyor ve oyuncu sürekli tetikte olmaya zorlanıyor. Oyunun bu hızlı ve akıcı yapısı ise yüksek kalite grafiklerle desteklenmekte. Final Fury: War Defense'nin görsel olarak oldukça tatmin edici olduğu söylenebilir.

Final Fury: War Defense bize 2 farklı kahramandan birini seçme ve bu kahramanlarımızı kişiselleştirerek kıyafetlerini ve silahlarını değiştirebilme imkanı sunmakta. Ayrıca her karakter için sunulan 4 farklı silah sistemi sayesinde oyunu farklı şekillerde oynayabilmemiz de mümkün.

Final Fury: War Defense'nin bir diğer güzel yönü çoklu oyuncu desteğinin de olmasıdır. Oyunu arkadaşlarımızla veya dünya çapındaki diğer oyuncularla da oynayabilmekteyiz. Oyunun dil seçeneklerinde Türkçe'nin de yer alması ayrı bir güzel nokta.

YORUMLAR