Fix It Girls - Summer Fun 1.0.1 (Android)

Fix It Girls - Summer Fun

Fix It Girls - Summer Fun
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fix It Girls - Summer Fun, başarılı oyun serisi Fix Iy Girls'ün yaza özel çıkarılmış olan yeni ve eğlenceli oyunu.

Fix It Girls - Summer Fun, daha önceden de Android uygulama marketi üzerinde yer alan Fix It Girls oyununun yaza özel olarak geliştirilip oyunculara sunulan yeni versiyonu. Tamir etmeniz gereken onlarca yeni havuz ve ev göreviyle karşınıza çıkan bu oyunda tahmin edeceğiniz üzere görsellerde görmüş olduğunuz sevimli kızlarımızı kullanıyorsunuz. Tamir etmeniz gereken ev ve havuzlar her gün yeni ve farklı olarak karşınıza çıkıyor.

Oyunda havuz ve ev tamiratı dışında odaların dekorasyonunu yaparak eşyaların yerleşimlerini de siz yapabiliyorsunuz. Özellikle çocuklarınızın vakit geçirmek için oynayabileceği eğlenceli oyunlardan bir tanesi olan Fix It Girls - Summer Fun, popüler mobil oyun geliştirici TabTale tarafından sunuldu.

Arıza ve problemleri çözme üzerine kurulu olan oyunda her evde 5 farklı oda bulunuyor ve tüm odaları sıra sıra tamir edip onarmanız gerekiyor. Ayrıca her evin havuzu da bulunuyor ve havuzları tamir etmeyi unutmayın. Sonra nerede yüzecekler!

Yapacağınız tamiratlar için oyunda kızlarımızın ellerine profesyonel araçlar veriliyor. Böylece kendinizi gerçek bir usta olarak hissedebiliyorsunuz. Oyunda ev ve havuz tamiratı yaptıkça gelişiyor ve ödüller kazanıyorsunuz. Bu ödülleri evleri daha hızlı tamir etmek için kullanmanız mümkün.

Tamir ettiğiniz evler son ve en düzgün halini aldıktan sonra selfie çekilmeyi kesinlikle unutmayın. Malum zamanın en popüler hareketlerinden bir tanesini onardığınız evlerle gerçekleştirip arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Eğer keyifli vakit geçirmek için farklı bir oyun arıyorsanız, Android telefon ve tabletlerinize bu tamir etme oyununu hemen ücretsiz olarak indirip mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR