Fleet Glory 1.0.1.1 (Android)

Fleet Glory

Fleet Glory
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fleet Glory, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz zevkli bir aksiyon oyunu olarak dikkatimizi çekiyor.

Fleet Glory, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz harika bir aksiyon oyunudur. Denizlerde gerçekleşen savaşları konu edinen oyunda rakiplerinize meydan okumaya çalışıyorsunuz.

Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz harika bir aksiyon oyunu olan Fleet Glory, kendinize ait güçlü filoları yönetebileceğiniz bir oyundur. 2. Dünya Savaşı'nın denizlerde geçen kısmını içeren oyunda diğer oyuncularla mücadele ediyorsunuz. Ülkeniz için mücadele gösteriyor ve filolarınızı güçlendiriyorsunuz. Gerçek bir savaş deneyimi sunan oyunda savaş gemilerinizi sürebiliyor ve gelişmiş taktikler kurgulayabiliyorsunuz. Bir çok farklı oyun moduna sahip olan oyunda diğer oyuncularla ittifak da kurabiliyorsunuz. Zevkli bir deneyim sunan Fleet Glory'i mutlaka indirmelisiniz. Eğer savaş oyunlarından zevk alıyorsanız bu oyuna bayılacağınızı söyleyebilirim. Gerçekçi grafikleri, harika atmosferi ve kolay kontrol sistemleriyle Fleet Glory sizleri bekliyor.

Gelişmiş silah sistemlerine de sahip olan oyunda diğer devletlerin gemilerini işgal edebiliyor ve el koyabiliyorsunuz. Fleet Glory oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR