Football Shoot 360

Football Shoot 360
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Football Shoot 360, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir aksiyon oyunudur.

Football Shoot 360, futbol toplarını farklı bir kullanım amacı kullacağınız bir aksiyon oyunu. Boş vakitlerinizi değerlendirmek için birebir olan Football Shoot 360, Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizde oynanabiliyor. Yerli oyun geliştiricilerinin yaptığı oyunları merak edenlerin veya test etmek isteyenlerin mutlaka denemeleri gerektiğini düşünüyorum. Her yaştan insanın eğlenceli vakit geçirebileceği ve sıkıcı geçen zamanlarını değerlendirmek isteyebileceği bir oyun.

Futbol topları atış talimi yapmak için kullanılabilir mi? Football Shoot 360 ile bu mümkün hale geliyor. Karşımıza koyulan kutuları birer birer en az sayıda top kullanarak devirmeye çalışacağımız bu oyun, birbirinden zorlu seviyelerden oluşuyor. Angry Bird'e farklı bir bakış açısı getirilmiş de diyebiliriz. Vurmamız gereken bir hedef ve sınırlı sayıda topumuz var. Her seviye için 5 top hakkımız bulunuyor. Bir noktaya odaklanıyoruz ve ateş ediyoruz. Bu oyunun grafiklerinin pek iyi olduğunu söyleyemem ama zamanınızı değerlendirmek için oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyun olduğunu düşünüyorum. Vaktinizi Angry Birds alternatifi bir oyunda geçirmek isterseniz denemelisiniz.

Özellikleri:

  • Kolay oynanış
  • 16 birbirinden zorlu seviye
  • Her seviye için 5 top hakkı
  • Orta seviye grafikler

Football Shoot 360 oyununu ücretsiz olarak Play Store'dan indirebilirsiniz. İlerleyen zamanlarda gelecek güncellemelerle oyun daha zevkli bir hale gelebilir. Bu açıdan bir şans vermeniz yerli geliştiricilere destek olmanız açısından faydalı olacaktır.

YORUMLAR