FreeCraft & Exploration

FreeCraft & Exploration
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FreeCraft & Exploration mobil cihazlarında oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

FreeCraft & Exploration eğer Minecraft benzeri açık dünya tabanlı rol yapma oyunlarını seviyorsanız keyifle oynayabileceğiniz bir mobil sandbox oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan FreeCraft & Exploration eğer ücretli olan Minecraft'a para ödemek istemiyorsanız tercih edebileceğiniz ücretsiz Minecraft alternatiflerinden bir tanesi. FreeCraft & Exploration'da bütün hikaye kontrol ettiğiniz kahramanın hayatta kalma mücadelesi üstüne kurulu. Oyun boyunca karşımıza zombiler ve canavarlar gibi tehlikeler çıkıyor. Bu tehlikeleri atlatmak için kendimize silahlar yapıyoruz ve silahları kullanarak düşmanlarımızı yok ediyoruz. Oyunda hayatta kalmak için dikkat etmemiz gereken tek şey canavarlar değil; hayatta kalabilmek için açlığımızı ve susuzluğumuzu gidermemiz de gerekiyor.

FreeCraft & Exploration'da avlanarak yemek ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Canavarlardan korunmak için kendinize sığınaklar inşa edebilmeniz de mümkün. Bu iş için kaynak toplamanız gerekiyor. Kaynak toplamak için ağaçları kesebilir veya madenleri kazabilirsiniz. Balta ve kazma gibi aletler kaynak toplamamıza yardımcı oluyor.

FreeCraft & Exploration oyunculara geniş özgürlükler tanıyan bir sandbox oyunu. Oyunun piksel grafikleri tıpkı Minecraft tadında.

YORUMLAR