Frontline Commando 2 1.0.1 (Android)

Frontline Commando 2

Frontline Commando 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    4,751

  • Üretici

    Glu Mobile

Frontline Commando 2, Android cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz silahlı bir aksiyon oyunudur.

Frontline Commando 2, Android kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde oynayabilecekleri nefes kesen ve aksiyon dolu bir ateş etme oyunudur.

Mermilerin havada uçuştuğu oyunda paralı askerlerden oluşan kendi takımınızı oluşturmalı ve düşmanlarınızla savaş alanında yüzleşmelisiniz. Savaş alanında ya kazanan olacaksınız ya da kaybeden!

Takımınız içerisinde yer verebileceğiniz 65 farklı asker arasında; keskin nişancıdan tutunda sağlıkçıya kadar birçok farklı birim yer alıyor.

Kendi savaş takımınızı oluşturduktan sonra tek kişilik senaryo modu üzerinde tamamlamanız gereken 40'tan fazla benzersiz bölümün dışında, çoklu oyuncu modu sayesinde dünya üzerinde Frontline Commando 2 oynayan diğer oyunculara meydan okuyabilirsiniz.

Ayrıca savaş alanında tank, helikopter, uçan dronelar ve çok daha fazlasını da görebileceğinizi şimdiden sizlere söylemeliyim.

Düşmanlarınıza karşı avantaj kazanmak için silahlarınızı geliştirebileceğiniz ve farklı ekipmanlar giyebileceğiniz Frontline Commando 2, oyunseverlere soluksuz bir aksiyon oyunu deneyimi yaşatmaya hazır.

Etkileyici 3 boyutlu grafikleri, nefes kesen aksiyon dolu oynanışı, takımınızda yer verebileceğiniz birim sayısı, silah çeşitliliği ve daha birçok etkileyici özelliğe sahip olan Frontline Commando 2, ateş etme oyunlarını seven tüm kullanıcıların denemesi gereken oyunlardan bir tanesi olarak dikkat çekiyor.

YORUMLAR