Frozen Antarctic Penguin

Frozen Antarctic Penguin
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Frozen Antarctic Penguin'de sevimli renkli balıkları eşleştirmeye çalışıyoruz.

Frozen Antarctic Penguin, Android işletim sistemi taşıyan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir eşleştirme oyunu olarak öne çıkıyor. Çocuklar için hazırlanmış olan bu eğlenceli oyunun aynı zamanda zihin çalıştıran bir tarafı da var.

Oyundaki amacımız çok basit. Sadece ekranın alt bölümünde bulunan mekanizmayı kullanarak renkli balıkları, aynı renkteki diğer balıkların üzerine fırlatıyoruz. Üç veya daha fazla aynı renkten balık yan yana geldikleri zaman ortadan kayboluyorlar.

Frozen Antactic Penguin'de sergilediğimiz performans üç yıldız üzerinden puanlandırılıyor. Üç yıldız alabilmek için çok iyi iş çıkartmamız gerek fakat düşük puan alırsak aynı bölümü tekrar oynama şansına da sahibiz.

Grafik disiplininde oyun ortalamaların üzerinde seyrediyor. Modelleme ve animasyonlarda herhangi bir sıkıntı yok. Çocuk oyunu diye boşverilmemiş ve iyi bir iş çıkartılmış. Genel olarak başarılı bir çizgide ilerlediğini söyleyebiliriz. Eğleştirme oyunlarına ilgi duyuyorsanız Frozen Antractic Penguni'i denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR