Furious Russian Vendetta

Furious Russian Vendetta
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Furious Russian Vendetta, GTA benzeri açık dünya oyunlarından hoşlananların denemesi gereken bir oyun.

Furious Russian Vendetta, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir aksiyon oyunu olarak tanımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak sunulan Furious Russian Vendetta'da adından da anlaşıldığı gibi kızgın ve öfkeli bir Rus karakterin kontrolünü ele alıyoruz.

Karanlık ve mafyayla bağlantılı işlerde çalışan söz konusu bu karakter ile bize verilen görevleri yerine getirmeye çalışıyoruz. İstersek ana görevler üzerinden gidebilir, istersek de mini görevleri yaparak ufak çaplı gelirler elde edebiliriz. Oyundaki temel amacımız para ve şöhret kazanmak.

Karakterimizi kontrol edebilmek için ekranın farklı bölümlerine yerleştirilmiş olan butonları kullanmamız gerekiyor. Sağdaki butonlar genel olarak saldırı yapmak, soldakiler ise karakteri kontrol etmek amacıyla tasarlanmış.

Furious Russian Vendetta'ya ilk olarak kısa bir tanıtım ile başlıyoruz. Daha önce bu tarz bir oyun oynadıysanız kısa sürede adapte olabilirsiniz çünkü işleyiş olarak çok farklı bir yapıya sahip değil.

Furious Russian Vendetta'da sunulan grafiklerin yüksek kalitede olduklarını söyleyemeyiz. Açıkçası daha yüksek kalitede olmalarını isterdik. Bu eksikliği görmezden gelirseniz oyunu oynarken keyifli vakit geçirebilirsiz.

YORUMLAR