Galactic Nemesis

Galactic Nemesis
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Galactic Nemesis mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Galactic Nemesis klasik bir video oyun olan Space Invaders'a benzerliğiyle dikkat çeken ve eğlenceli bir oynanış sunan bir mobil uzay savaşı oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Galactic Nemesis klasik shoot em up yapısına sahip. Oyundaki maceramız farklı galaksilerin uzaylılar tarafından işgal edilmesiyle başlıyor. Bu galaksileri kurtarmak için uzay gemimize atlıyoruz ve düşman gemileriyle uzayın derinliklerinde çarpışmaya başlıyoruz.

Galactic Nemesis boyunca dalga dalga üstümüze saldıran uzaylılara karşı teke çok bir şekilde savaşıyoruz. Sayıca bizden üstün uzaylıları alt etmek için manevra kabiliyetimizi ve silahlarımızı kullanmamız gerekiyor. Düşmanlarımız bize ateş ederken bir yandan mermilerinden kaçıyoruz, diğer yandan da üzerlerine mermi yağdırıyoruz. Oyunda belli sayıda düşman gemisini yok ettikten sonra da dev bölüm sonu canavarlarıyla yüzleşiyoruz. Bu savaşlar oldukça eğlenceli ve heyecanlı geçiyor; çünkü bölüm sonu canavarları özel saldırı şekilleriyle bize sürprizler yapabiliyor.

Galactic Nemesis'te tam anlamıyla retro bir yapı bulunuyor. Bu yapı hem görünüm hem de oynanış anlamında göze çarpıyor. Oyun boyunca 10 farklı uzay gemisini kontrol edebiliyor ve bu gemileri geliştirebiliyoruz.