Galaga Wars 2.0.0.314 (Android)

Galaga Wars

Galaga Wars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Galaga Wars mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Galaga Wars, Japon oyun geliştiricisi Namco'nun ilk olarak 1981 yılında yayınladığı efsanevi oyunun günümüz mobil cihazları için geliştirilmiş yeni sürümü. 

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir uzay savaşı oyunu olan Galaga Wars'da evreni istilacılardan korumaya çalışan bir uzay gemisi pilotunun yerine geçiyoruz. Uzaylılar gezegenleri ele geçirmek için ordularını topluyorlar ve bütün güçleriyle saldırıyorlar. Biz ise bütün bu uzaylılar karşısında tek başımıza savaşıyoruz. Uzay gemimize silahlarımızı yükledikten sonra gökyüzüne açılıyoruz ve düşmanlarımızla çarpışmaya başlıyoruz.

Galaga Wars, Invaders benzeri bir aksiyon oyunu. Her bölümde düşmanlarımız ekranın üst bölümüne yerleşiyorlar ve sırayla bize saldırıyorlar. Biz bir yandan düşmanlarımızın ateşinden kaçıyoruz, bir yandan da ateş ederek düşmanları birer birer temizliyoruz. Bölümleri geçtikçe karşımıza güçlü bölüm sonu canavarları da çıkıyor.

Galaga Wars'da farklı uzay gemilerini kullanabiliyoruz. Bu gemileri geliştirebilmemiz de mümkün. Klasik oyunun yeni mobil versiyonu güzel grafiklere sahip.

YORUMLAR