Galaga:TEKKEN Edition

Galaga:TEKKEN Edition
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Galaga:TEKKEN Edition ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Space Invaders tarzı bir mobil oyundur

Galaga:TEKKEN Edition, Namco Bandai firmasının ünlü dövüş oyunu serisi Tekken'in 20. yılını kutlama amacıyla oyun severlerin beğenisine sunduğu arcade türünde bir mobil aksiyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Galaga:TEKKEN Edition'da dünyayı kurtarmaya çalışan Tekken kahramanlarını yönetiyoruz. Galaga:TEKKEN Edition, alıştığımız Tekken oyunlarından bir hayli farklı bir oyun. Klasik bir dövüş oyunu olmayan Galaga:TEKKEN Edition, bir başka Namco Bandai klasik oyunu olan Galaga'nın Tekken kahramanları ile birleştirilmiş versiyonu olarak tanımlanabilir.

Galaga oyunu, Space Invaders tarzı bir shooter oyunuydu. Bu oyunda oyuncular bir uzay gemisini yöneterek ekrandaki düşman uzay gemilerini yok etmeye çalışmaktaydılar. Düşmanlar her bölümde ekrana belli bir dizilim ile gelirlerdi ve oyuncular bir yandan ateş ederek bu gemileri yok etmeye bir yandan da düşmanların mermilerinden kaçmaya çalışırlardı. İşte Galaga:TEKKEN Edition'da da aynı yapı mevcut; fakat artık uzay gemileri yerine Tekken kahramanlarını yönetiyoruz ve yardıma diğer Tekken kahramanlarını çağırıyoruz.

Galaga:TEKKEN Edition basit bir şekilde oynayabileceğiniz retro tarzda bir oyun.