Game Girls Hairstyles

Game Girls Hairstyles
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Game Girls Hairstyles güzellik salonumuza gelen mankenlerin isteklerini gerçekleştirmek için çaba sarfettiğimiz bir oyun.

Game Girls Hairstyles özellikle çocukların büyük bir keyifle oynayacağı ücretsiz bir Android oyunu. Tablet ve akıllı telefonlar üzerinde sorunsuzca çalışan bu oyunda farklı saç modelleri tasarlıyoruz, makyaj yapıyoruz ve modelleri giydiriyoruz.

Game Girls Hairstyles aslında güzellik salonu işleme oyunu olarak düşünülebilir. Oyuna girdiğimizde karşımız dört farklı kategori çıkıyor. Bu kategoriler; spa, makyaj, saç tasarımcılığı ve kıyafet seçimi. Bunlardan istediğime girip oyunu oynamaya başlayabiliyoruz. Karşımıza gelen modelleri istediğimiz gibi giydirebiliyor ve her türlü güzellik işlemleriyle ilgilenebiliyoruz. Bu bağlamda oyunu kız çocuklarının beğenerek oynayacağı oyunlar arasında gösterebiliriz.

Grafik olarak eğlenceli ve sevimli türden modellemelere yer verilmiş. Buna ek olarak kontroller de bir o kadar basit. İstediğimiz herhangi bir şeyi kolayca seçip uygulayabiliyoruz. Çok fazla seçenek olduğu için istediğimiz her şeyi uygulayabiliyoruz. Oyuncuyu kısıtlamayan ve keyifli atmosferiyle dikkat çeken Game Girls Hairstyles, bu kategoride eğlenceli bir oyun arayan herkesin göz atması gereken cinsten.

YORUMLAR