Gangster Granny 2: Madness

Gangster Granny 2: Madness
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    123

  • Üretici

    Black Bullet Games

Gangster Granny 2: Madness ilginç bir aksiyon oyunudur

Gangster Granny 2: Madness ilginç bir hiakyeye sahip olan ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletleerinizde oynayabileceğiniz TPS türünde bir aksiyon oyunudur.

Gangster Granny 2: Madness'de mafya ile ilişkisi bilinmeyen; fakat işlediği suçlarla tanınan bir büyükanneyi yönetmekteyiz. Büyükannemiz geçmişinde altın hırsızlığı yapmış, soygunlar düzenlemiş ve güçlü silahlar satın alarak kanuna baş kaldırmıştır. Fakat şehrin en büyük bankasını soyarak en büyük soygunu gerçekleştirmeye çalışırken talihsizce yakalanmış ve uzun yıllar mapusta yatmıştır. Birgün gizemli bir paket hücresine ulaştığında içerisinden çıkan silah kurtuluşu için yeterli olmuştur.

Gangster Granny 2: Madness'de maceraya kaldığımız yerden devam ediyoruz ve düşmanlarımızın karşısına dikilerek bütün yeteneklerimizi sergiliyoruz. Bu iş için bize oldukça geniş bir silah koleksiyonu sunuluyor. Oyunda kazanacağımız puanlarla bu silahlardan beğendiklerimizi satın alabilmekteyiz. Oyunda 5 farklı oyun modu yer alıyor. Bu sayede oyundan kısa sürede sıkılmamızın önüne geçilmiş.

Gangster Granny 2: Madness kendine has bir stile sahip olan grafiklerle donatılmış. Tatmin edici seviyede olan grafiklerin yanında oyun düzenli olarak güncellemelerle eklenen yeni içeriklerle zenginleştiriliyor. Eğer aksiyon oyunlarını seviyorsanız Gangster Granny 2: Madness farklı bir seçenek olacaktır.

YORUMLAR