Geometry Wars 3: Dimensions

Geometry Wars 3: Dimensions
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Geometry Wars 3: Dimensions, grafikleri ile oyuncularına kendine hayran bırakan ödüllü bir Android savaş ve arcade oyunu.

Geometry Wars 3, geometri savaşları oyununun son çıkan serisi olan ve Android mobil cihazlarınızın ekranını renk cümbüşüne çeviren bir Android savaş oyunu.

Konsol kalitesindeki grafikleri ile dikkatleri üzerine çeken Geometry Wars 3, hem Android hem de iOS versiyonu ile oyuncuların keyifli vakit geçirmesini sağlıyor.

Arcade ve savaş oyunları kategorisine giren Geometry Wars 3'da birbirinden harika tasarlanmış 50 farklı bölümlük bir maceraya çıkıyorsunuz. Her bölümün zorluğu farklı ve her birini oynamak farklı bir heyecan sunuyor. Galaksinin derinliklerine indiğiniz oyundaki amacınız ise dalgalar halinde gelen düşmanları yok etmek.

Size eşlik edecek olan 5 farklı pet de bulunuyor. Bu petler arasından farklı özelliklere sahip olanlardan bir tanesini seçebiliyorsunuz. Ayrıca siz de seçeceğiniz 5 farklı süper güçten birine sahip oluyorsunuz. Bu süper güç sayesinde düşmanlarınız karşısında zaman zaman rahat bir nefes alabilirsiniz.

Arkadaşlarınız ve diğer online oyuncular ile kıyasıya yarışacağınız oyunun tek kötü yanı ücretli olması. Normal mobil oyunlara göre biraz pahalı oyunun her kuruşunu hakettiğini düşünüyorum. Eğer mobil cihazlar üzerinde oynayacağınız oyunlar için para vermeyi sorun etmeyen oyunculardan bir tanesiyseniz, Geometry Wars 3: Dimensions'u mutlaka satın alarak denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR