Ghostbusters: Paranormal Blast

Ghostbusters: Paranormal Blast
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ghostbusters: Paranormal Blast hayaletleri avladığınız bir mobil FPS oyunudur.

Ghostbusters: Paranormal Blast, sanal gerçeklik mantığıyla hayaletleri gerçek dünyaya taşıyan FPS türünde bir mobil hayalet avlama oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir Hayalet Avcıları oyunu olan Ghostbusters: Paranormal Blast, ilk Hayalet Avcıları filminin üzerinden 30 sene geçmesinin şerefine geliştirilmiş oldukça başarılı bir aksiyon oyunu. Ghostbusters: Paranormal Blast temel olarak bize bulunduğumuz gerçek dünyada hayaletleri avlama imkanı veren bir sanal gerçeklik oyunu. Oyun mobil cihazınızın kamerasını kullanarak gerçek dünyadaki görüntüleri alıyor ve gerçek zamanlı olarak üzerine hayaletleri ekliyor. Tıpkı Hayalet Avcıları'nda olduğu gibi plasma silahınızı hayaletlere doğrultarak onları etkisiz hale getirebiliyor ve sonrasında hayalet kapanına hapsedebiliyorsunuz.

Ghostbusters: Paranormal Blast içerisinde çok sayıda farklı hayalet türü yer almakta. Bu hayaletleri avladıkça hayaletler koleksiyonunuza ekleniyor. 20'den fazla görevin yer aldığı oyunda hayalet yardım çağrılarına cevap veriyoruz ve bulunduğumuz bölgeyi hayaletlerden temizliyoruz. Görevleri tamamladıkça ekipmanlarımızı geliştirebilmemiz de mümkün.

Ghostbusters: Paranormal Blast'ın kameranız üzerine eklediği hayalet görüntüleri oldukça yüksek detaya sahip. Görsel olarak tatmin edici oyunun oynanışı da oldukça keyifli.

YORUMLAR