Girls Party Dress up

Girls Party Dress up
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Girls Party Dress up, partiye giderken çok şık ve güzel görünmek isteyen kızları giydirerek onlara yardım etmeniz gereken eğlenceli ve ücretsiz bir Android oyunu.

Girls Party Dress up, modayı yakından takip eden ve küçük yaştaki oyunculara hitap eden bir kız giydirme oyunu. Fakat bu oyun bildiğiniz kız giydirme oyunlarından biraz daha farklı çünkü normal bir kızı değil, partiye gidecek olan bir kızı giydireceksiniz.

Partiye şık ve güzel katılmak isteyen kızlar için yüzlerce kıyafet araısndan en güzelini seçmeli ve bu kıyafete uyumlu saç ile makyaj da yapmalısınız. Kısacası kızların kıyafetinden makyajına kadar her işeyi siz yapıyorsunuz.

Yüzlerce kıyafet dışında kızlara takabileceğiniz yüzlerce aksesuar da bulunuyor. Unutulmaz partilerine katılacak olan kızlarımızın tek derdi partinin en güzel kızı olabilmek. Sizin göreviniz ise bunu yerine getirmek. Aslında zor dğeil diyerek başladığınız oyunda, kızların giyim ve makyaj süresince ne kadar eziyet çektiğini de anlamamızı sağlıyor.

Farklı kombinler deneyerek kendi stilinizi ortaya çıkarabileceğiniz oyunda en önemli unsurlardan bir tanesi kedndi yaratıcılığınız. Eğer kendime özel bir tarzım var ve bunu oyundaki kızlara da yansıtabilirim diye düşünüyorsanız Girls Party Dress up uygulamasını ücretsiz olarak indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR