Glory Ages - Samurais 1 (Android)

Glory Ages - Samurais

1
Glory Ages - Samurais
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Orta çağ Japonya'da samuray oyunu

Glory Ages - Samurais, samurayların bir araya geldiği, grafikleriyle etkileyici mobil aksiyon oyunu. Orta çağ Japonya’da geçen oyunda samuraylarla kılıç savaşlarına giriyorsunuz. Çok sayıda ekipman, sayısız yer, sonsuz mod, etkileyici yapay zeka sistemiyle Android özelinde değil, mobil platformdaki en iyi samuray oyunu.

100MB altı boyutuna rağmen muhteşem grafikler sunan bir samuraya oyunu karşımızda. Orta çağ temalı savaş dövüş oyunlarını seviyorsanız şiddetle tavsiye ederim. İlk olarak Android platformunda indirilebilir olan Glory Ages - Samurais’da kılıçlar konuşuyor. Oyunun can alıcı özelliği; gelişmiş yapay zeka. Samuraylar yapay zeka tarafından kontrol ediliyor ancak karşınızda gerçek oyuncu varmış gibi hissediyorsunuz. Etrafınızı sarabiliyorlar, karşı saldırı yapabiliyorlar, hareketlerinize anında ve de akıllıca karşılık veriyorlar. Kendinizi gerçek bir savaşın içerisindeymiş gibi sanıyorsunuz. Düşmanları öldürmek için kullanabileceğiniz silahların hepsi gerçekçi. Birçok Japon kılıcı mevcut. Siyah çeşitliliği karakterlere de yansımış. Karakterlerin sadece görünümleri değil, savaş stilleri de farklı.

Grafikler kadar seslerin de etkileyeceği olduğu samuray oyununda ortam sürekli değişiyor. Kış şehirlerinden yağmurlu bataklıklara farklı birçok yerde farklı hava koşullarında savaşıyor, dövüşüyorsunuz.

Glory Ages - Samurais Özellikleri:

  • Gelişmiş yapay zeka
  • Çok sayıda karakter, gerçekçi orta çağ Japon silahları
  • Büyük ölçekli taktiksel savaşlar
  • İnanılmaz grafik ve tematik müzik
  • Atmosferik ortam

YORUMLAR