Godzilla: Strike Zone

Godzilla: Strike Zone
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FPS tarzında hazırlanmış olan bir aksiyon oyunu olan Godzilla: Strike Zone serinin takipçilerine heyecanlı saatler yaşatacak bir oyun.

Godzilla: Strike Zone ücretsiz olarak indirebileceğiniz heyecanlı ve aksiyon dolu bir oyundur. Yakın zamanda sinemada da boy gösteren devasa Godzilla'ya karşı mücadeleye giriştiğimiz bu oyunda birbirinden tehlikeli görevlere tanık olacağız.

Üstün teknolojilerle donatılmış bir askeri grubun parçası olduğumuz oyunda San Francisco'nun semalarından paraşütle atlayacağız ve bize verilen tehlikeli görevleri başarıyla tamamlamaya çalışacağız.

Oyunda gerçekten iyi görünen ve üzerine sıkı çalışılmış grafikler görev yapmakta. Elbette bilgisayarda oynadığımız oyunlarla kıyaslayacak kadar iyi değiller fakat oyunun mobil cihazlar için üretildiğini düşününce düşüncemiz pozitif yönde ilerliyor. FPS tarzında hazırlanan oyunda kontroller beklediğimiz kadar zor çıkmadı. Hatta bu kategoride yer alan çoğu oyundan bile iyi demek mümkün.

Godzilla karakterine ve filmlerine karşı merakınız varsa ve FPS oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız, Godzilla: Strike Zone mutlaka denemeniz gereken oyunlardan bir tanesi.

YORUMLAR