Gold Miner World Tour Cihaza göre değişir (Android)

Gold Miner World Tour

Gold Miner World Tour
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

En iyi madenci olmaya çalışacağız.

Geçtiğimiz günlerde Google Play üzerinden oyuncuların ön kayıtlarına açılan Gold Miner World Tour bir arcade oyunu olarak karşımıza çıkacak.

Senspark CO. LTD tarafından geliştirilen ve ücretsiz olarak yayınlanan Gold Miner World Tour ile bizleri eğlenceli bir oynanış atmosferi bekliyor. Kaliteli grafiklere sahip olan oyunda 12 farklı dünya konumu yer alacak. PvP liglerinin de yer aldığı mobil arcade oyununda 216 farklı seviye yer alıyor. Oyuncular seviyelerini artırdıkça oyun içerisinde o kadar etkili bir hale gelecekler. Çeşitli başarımların yer aldğı oyunda haftalık ve aylık liderlik tablolarına adımızı yazdırmaya çalışacağız.

Rengarenk içeriklere sahip olan yapımda oyuncular madencilerini geliştirecek ve elmas bulmanın yollarını arayacaklar. En iyi madenci olmaya çalışacağımız yapımda ses efektleri yetersiz kalırken görseller başarılı bir şekilde oyunculara sunuluyor. PvP modu ile diğer oyunculara karşı gerçek zamanlı olarak oynama fırsatı elde edeceğimiz yapım sadece Google Play üzerinden indirilip oynanabiliyor.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR