Goldbeards Quest

Goldbeards Quest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Goldbeards Quest klasik bir platform oyunu

Goldbeards Quest eğer mobil cihazınızda keyifli bir macera yaşamak isterseniz oynamaktan zevk alabileceğiniz bir platform oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirp oynayabileceğiniz bir oyun olan Goldbeards Quest'te içinde cücelerin yer aldığı fantastik bir hikaye bizi bekliyor. Oyunda bütün olaylar cüce krallığında düzenlenen bir kutlamanın ardından başlıyor. Kutlamalara düşkünlükleriyle tanınan cüceler bu partide krallığın bütün içkisini içerek bütün altınını harcıyor. Kraliçe ise bu durum karşısında sadık hizmetkarı Goldbeard'a gidiyor ve ondan yardım istiyor. Kahramanımız da krallığı kurtarmak için karanlık zindanlara dalıyor, kesesini altınla doldurmak için heyecanlı bir maceraya atılıyor.

Goldbeards Quest, Mario tarzi klasik platform oyunlarındaki oynanış yapısına tam anlamıyla sadık kalan bir mobil oyun. 2 boyutlu retro tarzda grafiklere sahip olan oyunda yapmamızgereken şey bize verilen süre içerisinde altınları ve mücevherleri toplayarak bölümleri tamamlamak. Bazı bölümlerde karşımıza zorlu bulmaacalar çıkarken yaratıcılığımızı konuşturmamız gerekiyor.

Goldbeards Quest her yaştan oyun severe hitap etmekte.

YORUMLAR