Grim Soul: Dark Fantasy Survival 1.0.6 (Android)

Grim Soul: Dark Fantasy Survival

Grim Soul: Dark Fantasy Survival
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombilerle dolu bu dünyada yaşamak için adeta nefesimizi tutacağız.

Android platformu oyuncuları tarafından adeta bir tutu olarak oynanan Grim Soul: Dark Fantasy Survival tamamen ücretsiz bir mobil aksiyon oyunudur.

Oyun içerisinde karakterimizi seçecek ve gerilim yüklü bir dünyaya giriş yapacağız. Oyun içerisinde karakterimizin barınması ve güvende olması için ona yaşamını sürdürebileceği bir alan inşa edecek ve çevredeki tehlikelere karşı güvende olmasını sağlayacağız.

Oldukça detaylı içeriklere sahip olan mobil oyunda, her türlü ayrıntıya yer verilmiştir. Oyuncular belirtilen görevleri yerine getirerek oyun içerisinde ilerlemeye ve hayatta kalmaya çalışacak. Yıkık dökük harabelerinde yer aldığı yapımda karakterimiz ile zombileri öldürecek ve onları temizleyeme çalışacağız. Oynaması ücretsiz bir MMORPG oyunu olarak tanımlanan Grim Soul: Dark Fantasy Survival’de yeni toprakları keşfedecek ve gizemli yerlerde güç nesneleri arayacağız.

Oyuncular yaşam alanlarının dışına çeşitli tuzaklar kurarak çevreden gelebilecek saldırılara karşı kendilerini koruyabilirler. Grafikleri bakımından oldukça başarılı görünen bu yapımda, oyuncular dilerlerse karakterlerinin silahlarını ve zırhlarını değiştirebilir ve daha güçlü bir hale getirebilirler. Oyun Android platformunda 1 milyondan fazla kullanıcı tarafından oynanmaya devam ediyor.