Guardians of the Galaxy: The Universal Weapon

Guardians of the Galaxy: The Universal Weapon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    137

  • ÜRETİCİ

    Marvel Entertainment

Guardians of the Galaxy'de kendi takımımızı kurup son derece güçlü bir silahın düşman eline geçmesine engel olmaya çalışıyoruz.

Guardians of the Galaxy hem iOS hem de Android işletim sistemine sahip mobil cihazlar için sunulan keyifli bir savaş oyunudur. Gerçek zamanlı takım savaşları üzerine kurulu olan bu oyunda dünyayı korumak bize düşüyor.

Son derece tehlikeli olan The Universal Weapon adı verilen silahın yanlış ellere geçmesini engellemek için çıktığımız bu mücadelede takımımıza alabileceğimiz 25 farklı karakter bulunuyor. Bu karakterlerin hepsi farklı özelliklere sahip ve her birini dilediğimiz gibi güçlendirebiliyoruz.

Toplamda 60 bölüme sahip olan oyunda her bölümde farklı düşmanlarla karşılaşıyoruz ve silahın onların eline geçmemesi için ne gerekiyorsa yapıyoruz. Ana hikayeden biraz uzaklaşmak isterseniz arena modunu deneyebilirsiniz.

Çarpıcı grafikler, animasyonlar ve bu görsel şölenle uyumlu bir şekilde tasarlanmış ses efektleri, oyundan alınan keyif artıran fatörler arasında gösterilebilir. Marvel karakterlerini içeren oyunlar oynamaktan keyif alıyorsanız Guardians of the Galaxy mutlaka göz atmanız gereken oyunlar arasında yer almalı.

YORUMLAR