Guardians of the Skies 1.1 (Android)

Guardians of the Skies

1.1
Guardians of the Skies
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Guardians of the Skies oldukça kaliteli grafiklere sahip olan bir uçak savaşı oyunu

Guardians of the Skies eğer bir savaş pilotu olarak gökyüzüne açılmayı isterseniz oynayabileceğiniz eğlenceli bir mobil uçak savaşı oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir uçak oyunu olan Guardians of the Skies'da orduya üye olan bir savaş pilotunu canlandırıyoruz. Oyundaki temel amacımız bize verilen görevleri tamamlamak. Bu görevlerde havadaki düşmanlarımızla it dalaşı yapıyorz, karadaki üsleri bombalıyoruz ve denizde gemileri batırmaya çalışıyoruz.

Guardians of the Skies'da oldukça yüksek kaliteli uçak modellemeleri bizi bekliyor. Oyunun bu detaylı uçak modellerini yine yüksek kaliteli çevre grafikleri ve görsel efektler tamamlamakta. Guardians of the Skies oyunculara savaş uçakları kullanabilmenin yanında kargo uçakları ve helikopterler kullanma imkanı da vermekte. Eğer oyuna yeni başlıyorsanız oyundaki eğitim görevleri oyuna alışmanızı kolaylaştırıyor. 10 farklı savaş görevinin yer aldığı Guardians of the Skies göze hoş görünen 3 boyutlu grafikleri ve aksiyon dolu oyun yapısıyla hoşunuza gidebilecek bir uçak oyunu.

YORUMLAR