Gumball - Journey to the Moon!

Gumball - Journey to the Moon!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gumball - Journey to the Moon! ücretsiz olarak indirebileceğiniz eğlenceli bir roket fırlatma oyunudur.

Özellikle çocuk yaştaki oyunseverlere hitap eden bu keyifli oyun hem tabletlere hem de akıllı telefonlara ücretsiz olarak indirilebiliyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan Gumball – Journey to the Moon!‘daki amacımız bize verilen mekiği kullanarak en yükseğe çıkmak.

Tahmin ettiğiniz gibi oyun ilk başlarda biraz kısıtlı. Mekiğimiz çok güçlü olmadığı için yüksek skorlar elde edemiyoruz. Fakat beş-on bölüm sonra yeterli miktarda para toplamaya başlıyoruz ve mekiğimizi birçok yönden geliştiriyoruz. Çok sayıda upgrade seçeneği sunan oyunda satın aldığınız her upgrade, aracınızın bir başka özelliğini geliştiriyor.

Mekiğimizle havalandıktan sonra yapmamız gereken birkaç şey var. Bunlardan ilki karşılaşacağımız yıldızları toplamak, ikincisi ise önümüze çıkacak engellere çarpmamak. Bu şekilde devam ederek mekiğimizin izin verdiği sürece yükseğe çıkmamız gerekmekte.

Eğlenceli ve çocuksu grafiklerin kullanıldığı oyunda yer verilen kontrol mekanizması da problemsiz çalışmakta. Kısacası Gumball – Journey to the Moon! ücretsiz olarak indirebileceğiniz keyifli bir oyun.

YORUMLAR