Gun Fire

Gun Fire
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mobil cihazınızda FPS savaş heyecanını yaşayın.

Hızlı ve hafif hareket için optimize edilmiş bu yüksek kaliteli grafiklere sahip oyunda, stratejinizi oluşturun ve savaşmaya başlayın. Dünyanın dört bir yanından karşınıza gelecek düşmanlara acımayın ve onları haritaya gömerek takımınızın kazanmasını sağlayın.

30 ayrı silaha ve bu silahlara takılabilecek onlarca donanıma sahip olan Gun Fire'nin Android için başarılı bir yapım olduğunu belirtmek gerekiyor. Arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz Gun Fire'de 8'e 8 mücadeleler vereceksiniz. Farklı güçte ve aynı zamanda farklı geri tepmelere sahip çeşitli ve benzersiz silahların yer aldığı oyunda haritanın da bir hayli başarılı olduğunu belirtmek gerekiyor.

Ayrıca iki farklı oyun modu sunan yapımda isterseniz takım ölüm maçında isterseniz de bomba patlatma modunda oynayabilirsiniz. Yani klasik bir FPS savaş oyunundan pek farklı olmayan bu yapımın yine de bir hayli eğlence sunduğunu belirtmek gerekiyor. Son olarak, optimizasyon açısından sıkıntı çıkarmayan Gun Fire'de arkadaşlarınızla kapışabilirsiniz.

Gun Fire Özellikleri

  • 8'e 8 amansız mücadele
  • Yüksek grafik, sorunsuz optimizasyon
  • Oynaması ücretsiz aksiyon oyunu
  • 2 farklı oyun modu
  • 30'dan fazla silah seçeneği