Gun Shoot War 1.7 (Android)

Gun Shoot War

1.7
Gun Shoot War
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gun Shoot War, FPS oyunu severler için geliştirilen ve oldukça heyecanlı bir Android aksiyon oyunu.

Gun Shoot War, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir FPS aksiyon oyunu. Oyunu yükledikten sonra siz de oyunun hangi popüler oyuna benzediğini rahatlıkla anlayabilirsiniz. Oyundaki silahlardan, haritalara kadar Counter Stirke'dan özenilmiş. Hatta özenilmekle kalınmamış bir kopyasını yapmışlar. Elbette grafikler gerçek Counter Strike kadar iyi değil fakat oyunun heyecanlı ve eğlenceli olduğunu söyleyebilirim.

Bir zamanlar bilgisayar başından kalkamadığımız oyunların mobil platformlara kadar gelmesi oldukça sevindirici. Gun Shoot War'da silahınızı alarak farklı haritalarda düşmanlarınız ile savaşıyorsunuz. Size verilen görevleri yerine getirmek için düşmanların hepsinin ölmesi gerekiyor. Ayrıca öldürdüğünüz düşmanlar için de altın kazanıyorsunuz. Bu altınlar ile dahagelişmiş ve güçlü silahlar almanız gerekiyor. Yoksa düşmanlarınız sizi bir keklik gibi avlayabilir.

Online olarak diğer oyuncularla birlikte oynama imkanı bulduğunuz oyun Counter Strike temalı bir Android FPS oyunu. Liderlik sıralamasında yükselmek istiyorsanız, düşmanlarınıza merhamet göstermemeniz gerekiyor.

Gerçekçi savaş sahneleri ve kopya olmasına rağmen kaliteli grafiklere sahip olan Gun Shoot War'u tamamen ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR