Gun Strike 2 1.0.5 (Android)

Gun Strike 2

Gun Strike 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gun Strike 2, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz en heyecanlı ve eğlenceli aksiyon oyunlarından bir tanesidir.

Gun Strike 2, birbirinden farklı ve güçlü silahların, farklı düşman türlerinin ve seçebileceğiniz karakterlerin bulunduğu müthiş aksiyon oyunlarından bir tanesidir.

Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz oyundaki amacınız tüm düşmanları öldürerek bölümleri bitirmek. Oynadıkça kazandığınız puanlar ile takımınızı ve eşyalarınızı güçlendirerek diğer online oyuncular ile kıyasıya bir rekabet içine girebilirsiniz.

Lav silahından, makineli silaha ve keskin nişancı tüfeğinden suikast silahına kadar farklı, güçlü ve tehlikeli silahlar kullanabileceğiniz oyunda farklı silah teknikleri de kullanabiliyorsunuz. Oyunda size verilen görevleri yerine getirerek elde ettiğiniz başarılar karşısında ünvan kazanabilirsiniz.

İlk versiyonu ile uygulama marketi üzerinde oldukça ilgi çeken oyunun yenilenen grafikleri ve oynanışı ile çıkış yapan ikinci versiyonu da oldukça etkileyici diyebilirim Aksiyon oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız Gun Strike 2'yi mutlaka denemelisiniz. Oyunu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak hemen indirebilirsiniz.