Günlük İngilizce

Günlük İngilizce
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Günlük İngilizce, Android cihazlarınız üzerinde günlük 10 - 15 dakikalık çalışmalar yaparak İngilizce öğrenmenizi sağlayan ücretsiz bir eğitim uygulamasıdır.

Günlük İngilizce, İngilizce öğrenmek isteyenler, az İngilizce bilip geliştirmek isteyenler yada günlük konuşmalarda geçebilecek olan belli başlı İngilizce cümleleri pekiştirmek isteyen kişiler için geliştirilen son derece faydalı ve bir o kadar da basit bir Android uygulamasıdır.

Sadece İngilizce ve grammer bilgisine sahip olmak tek başına yeterli olmuyor. Günlük hayatta ihtiyaç duıyabileceğiniz ve en sık kullanılan yüzlerce cümleyi içinde barındıran uygulama sayesinde bu cümlelerin Türkçelerini öğrenebilirsiniz.

İş molalarında, ufak aralarda veya akşamları evde dinlenirken 10 - 15 dakikalık bir göz geçirme ile bir çok yenü cümle öğrenebilir ve günlük hayatta ihtiyaç duyduğunuzda kullanabilirsiniz. Kullanımı oldukça basit olan uygulama ekranında gördüğünüz cümlenin anlamını öğrendikten sonra alttaki ''yeni bir tane getir'' tuşuna basarak yeni cümlelere geçiş yapabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulama içerisinde İngilizce fiiller, ev eşyaları, hayvanlar, kıyafetler, meslekler, meyveler, renkler ve günlük konuşmaya uygun cümleler bulunmaktadır.

Kelime bilginizin artmasını sağlayabileceğiniz Günlük İngilizce uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.