GUNSHIP BATTLE: Helicopter 3D 1.0.8 (Android)

GUNSHIP BATTLE: Helicopter 3D

GUNSHIP BATTLE: Helicopter 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GUNSHIP BATTLE: Helicopter 3D, helikopterinizi kontrol ederek düşmanlarınızla ile savaşıp onları yok etmeye çalışacağınız heyecanlı ve aksiyon dolu bir Android oyunudur.

GUNSHIP BATTLE: Helicopter 3D, Android uygulama marketi üzerinde bulabileceğiniz en iyi helikopter savaşı oyunlarından bir tanesidir. Oyunda helikopter pilotu olarak helikopterinizi kontrol edecek Dünya'nın dört bir yanındaki bölgelerde operasyonlar yaparak düşmanlarınızı yok edeceksiniz.

3 boyutlu grafikler ile hazırlanan oyunda modern askeri teçhizatlardan yararlanılmış ve uçuş kontrol simulasyonu kullanılmıştır. Oyunu oynarken kendinizden geçerek zamanın nasıl geçtiğini farketmeyebilirsiniz.

Oyunda sahip olduğunuz helikoptere farklı silah ve donanımlar yerleştirebiliyorsunuz. Seçimler tamamen sizin kişisel isteklerine kalıyor. Bu nedenle kendinize özel güçlü ve hızlı bir helikoptero luşturabilirsiniz. Farklı hikayeler içerisinde verilen görevleri sırayla tamamlayarak oynayacağınız oyunda ustalaşdıkça zorluk seviyesini arttırabilirsiniz.

Uçuş simulasyonları ile karşılaştırıldığında rahatlıkla söyleyebilirimki, Gunship Battle oyununun kontrolleri oldukça hassas ve rahat. Bu sayede oynarken zorluk yaşamazsınız.

Helikopterli aksiyon oyunları oynamanın hoşunuza gideceğini düşünüyorsanız GUNSHIP BATTLE: Helicopter 3D'yi hemen ücretsiz olarak Android telefon ve tabletlerinize indirebilirsiniz.

YORUMLAR