Gunship Strike 3D 1.0.3 (Android)

Gunship Strike 3D

Gunship Strike 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gunship Strike 3D mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir savaş oyunudur

Gunship Strike 3D oyunculara yoğun aksiyon dolu çatışmalara katılma imkanı veren bir mobil helikopter savaşı oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon veya tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir savaş oyunu olan Gunship Strike 3D, ya da Türkçe adıyla Helikopter Savaşı 3D'de dünya çapındaki terörizmle savaşan bir kahramanı yönetiyoruz. Oyundaki maceramız son teknoloji ürünü savaş helikopterimizin pilot koltuğuna oturmamızla başlıyor ve sonrasında gökyüzüne açılarak düşman üslerinin yerini tespit ediyoruz. Düşman üslerini tespit edince de teröristlerin karadaki savunma sistemlerini ve saldırı helikopterlerini yok etmeye ve hedefimize ulaşmaya çalışıyoruz.

3 boyutlu bir savaş oyunu olan Gunship Strike 3D'de helikopterimizi dış kamera açısından kontrol ediyoruz. Helikopterimizxin makinalı tüfeklerini ve füzelerini kullanarak düşmanlarımızı yok etmeye çalıştığımız oyunda bizi zorlu görevler de bekliyor. Oyun içerisinde farklı helikopter, silah ve ekipman seçeneklerine sahibiz.

Gunship Strike 3D'nin ortalama kalitede grafiklere sahip olduğu söylenebilir.