Gunspell 1.3.36 (Android)

Gunspell

Gunspell
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gunspell, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir macera oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Gunspell, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir macera-beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oldukça güçlü öğelere sahip olan oyunda keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Dünya'yı kurtarma görevlerini gerçekleştirdiğimiz Gunspell oyununda güçlü cemiyetlerden birine üye oluyor ve türlü canavarlarla mücadele ediyoruz. Dünyalar arası yolculuk, silah yükseltme ve büyü geliştirmeleriyle oldukça eğlenebileceğiniz bir oyundur. Oyunda aynı zamanda korku dolu sahnelerde yer alıyor. Birbirinden ilginç ve garip dünyalarda geçen oyunda farklı silahları toplamaya çalışmalı ve onları geliştirmeliyiz. Yüzlerce büyü içerisinden size en uygun olanı seçmeli ve rakipleriniz üzerinde denemelisiniz. Oyunda aynı zamanda ufak bir eşleştirme maratonuna da katılıyorsunuz. Karşınıza gelen platformdaki öğeleri eşleştirmeli ve farklı nesnelerin sahibi olmalısınız. Arkadaşlarınızla da doyasıya eğlenebileceğiniz bir oyn olan Gunspell sizleri bekliyor.

Gunspell oyununu Android işletim sistemine sahip cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR