HALOS 1.11 (Android)

HALOS

HALOS
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

HALOS, beceri oyunlarından keyif alan oyunseverlerin kaçırmaması gereken seçeneklerden bir tanesi.

HALOS, özellikle reflekslere ve hıza dayalı mobil oyunlar oynamaktan keyif alan Android tablet ve akıllı telefon sahiplerine hitap eden bir seçenek.

Tamamen ücretsiz olarak indirebildiğimiz bu oyun büyük küçük ayırt etmeksizin herkesin hoşuna gidebilecek özelliklere sahip.

Peki oyunda tam olarak ne yapmamız gerekiyor? HALOS'ta ekranın yukarısından farklı renklere sahip halkalar düşüyor. Biz de bu halkaları ekranın sağ ve sol bölümlerinde bulunan yarım ay şeklindeki renkli alanlara fırlatmaya çalışıyoruz.

Bu noktada dikkat etmemiz gereken önemli bir ayrıntı var. Şekilleri aynı renkteki alanlara fırlatmamız öngörülüyor. Eğer hata yapacak olursak ne yazık ki başarısız olmuş sayılıyoruz ve oyuna yeniden başlıyoruz.

Sık sık değişen renkler, oyunu zorlu kılan noktalar arasında yer alıyor. Yeterince dikkatli olmadığımız durumlarda saniyelik yapacağımız hatalar oyunu başarısızlıkla sonlandırmamıza sebep oluyor. Temiz ve sade grafikler, oyunun özelliklerinden bir diğeri. Göz yormayan bir konsepte sahip olan HALOS, beceri oyunları oynamaktan zevk alan herkesin denemesi gereken seçeneklerden birisi.

YORUMLAR