Hand Doctor 1.0.1 (Android)

Hand Doctor

Hand Doctor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hand Doctor, elinde yara ve hastalık belirtileri olan hastaların ellerini tedavi edeceğiniz eğitici ve eğlenceli bir Android çocuk oyunudur.

Hand Doctor, çocukların oynaması için geliştirilen eğlenceli e eğitici bir Android doktor oyunudur. Oyunda doktor olarak görev yapacak ve hastaneye ellerinde yara, bere ve hastalık ile gelen kişilerin ellerini tedavi etmeye çalışacaksınız.

Çocuklarınıza sağlığın önemini anlatarak vurgulamanızı sağlayacak olan oyunu dilerseniz çocuklarınız ile birlikte oynayarak keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Ellerinde kanayan yaraları olan, parmakları şişen, kızaran ve ağrı olan hastaların koşarak hastanenize gelecek. Siz ise doktor olarak ellerindeki hastalığı kontrol ederek size verilen aletler yarıdmıyla tedavi edeceksiniz. Kimi zaman merhem sürecek kimi zaman ise kanayan yaraya pansuman yapacaksınız. Parmaklarında kırıktan şüphelendiğiniz hastaların ellerinin f ilmini çekebilirsiniz.

Hastalarınızı sakinleştirerek ellerindeki hastalığı tedavi edeceğiniz Hand Doctor oyununu ücretsiz olarak Android telefon ve tabletlerinize indirerek çocuklarınızın eğlenmesini sağlayabilirsiniz.

YORUMLAR