Happy Racing 2.1 (Android)

Happy Racing

2.1
Happy Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Renkli bir dünyaya giriş yapacağız.

Playgendary imzası ile geliştirilen Happy Racing ücretsiz bir Arcade oyunudur.

Rengarenk grafikleri ve zengin içerikleri ile oyunculara keyif dolu anlar sunan Happy Racing mobil platform oyuncuları tarafından ilgiyle oynanmaya devam ediyor. Online olarak da oynanabilen yapım dünyanın dört bir yanından oyuncuları ortak bir platformda buluşturarak eğlence dolu anlar yaşamalarına olanak sağlıyor.

Oyun içerisinde birbirinden farklı karakterler ile birbirinden farklı araçları alışılmışın dışında yollarda süreceğiz. 18 farklı seviyenin yer aldığı oyunda gerçek zamanlı olarak dünyanın farklı yerlerinden oyuncular ile yarışlara katılabilecek ve rekabet dolu anlara imza atabileceğiz.

Akrobatik hareketler de yapabileceğimiz oyunda yolların farklı tarza karşımıza çıkması da oyuncuların beğenisini kazanan en önemli özelliklerinden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Mobil platformda 5 milyondan fazla oyuncu tarafından keyifle oynanan başarılı oyun son güncellemesini geçtiğimiz yıl alsa da hala geniş bir kitleye hitap etmeye devam ediyor.

Fizik kurallarının alt üst edildiği mobil arcade oyununda komik karakterler  ve benzersiz araçlar yer alıyor. İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR